Spermicidní gely

Spolehlivé spermicidní gely pr použití s bariérovou antikoncepcí. Gely na přírodní bázi, bez chemie. Kontracepční účinek je okamžitý. 

Aktivní filtry

  • Nové

  Aplikátor spermicidního gelu

  77,00 Kč

  Aplikátor pro pohodlné zavedení spermicidního gelu.

 • CycleBeads®

  290,00 Kč

  CycleBeads v překladu Cyklické korálky jsou originální a vizuální nástroj, pro sledování menstruačního cyklu. Díky korálkům budete znát svůj cyklus a vědět, ve kterých dnech můžete otěhotnět a naopak také dny kdy otěhotnět nemůžete. 

 • Klick přírodní lubrikační...

  295,00 Kč

  Kvalitní lubrikační gel Švédské značky RFSU s pečlivě vybranými složkami pro dlouhotrvající kluzký efekt. Gel bez přidaných barviv, aromat a parfémů, který krásně voní.  

 • Contragel Green - spermicid

  330,00 Kč

  Contragel Green je přírodní spermicid. Použitím spolu s pesarem FemCap, dosáhnete spolehlivé 98% ochrany před početím. Contragel je vyráběn z přírodních surovin a voní po vanilce.

  • Nové

  Caya® Gel - spermicid

  330,00 Kč

  Gel Caya®je přírodní spermicid a snižuje pohyblivost spermií. Před pohlavním stykem naneste malé množství gelu na silikonovou membránu a na okrajový lem pesaru Caya. Hodnota pH gelu je kyselá a tak vytváří uvnitř pochvy nevhodné prostředí pro spermie. Zároveň má gel pozitivní vliv na vaginální prostředí. Zlepšená účinnost ve dvou aspektech.