Knihy

Hledáte knihy o ženství, menstruačním cyklu nebo mateřství? Vyberte si z naši nabídky knih, které jsme sami měli v ruce a přečetly. Nabízíme jen ty, které stojí za to. 

Aktivní filtry

 • Rozkvétající žena - kniha

  109,00 Kč

  Příběh zasvěcení dívky v ženu

 • Cyklická žena - magnet

  129,00 Kč

  Magnetka, která vám pomůže pochopit celý měsíční cyklus. Jednoduše jej otáčejte duhovým kolečkem tak, aby jste věděli v jaké fázi cyklu jste nebo v jaké fázi je vaše žena, manželka, maminka. Magnet je tenký a skvěle se hodí na ledničku. 

 • Požehnání ne prokletí - kniha

  208,00 Kč

  Průvodce pro matky a jejich dospívající dcery. V knize Požehnání ne prokletí od Jane Bennettové najdou všechny maminky rady, jak předat své dceři nejen praktickou pomoc do začátku nové etapy života. Jak seznámit dospívající dívku s menstruačním cyklem, jak zvládat výkyvy nálad, jakou zvolit antikoncepci a mnoho dalšího, to vše v této nepostradatelné knížečce najdete. 

 • Poselství pro ženskou duši...

  239,00 Kč

  Kniha, která nám pomáhá k návratu k Bohyni, která je v každém nitru ženy. V knize jsou krátká poselství, pro každou fázi menstruačního cyklu. Kniha je psána v Českém jazyce.

 • Rudý měsíc - kniha

  258,00 Kč

  Jak pochopit a začít používat tvůrčí, sexuální a spirituální dary ženského menstruačního cyklu. Kniha Rudý měsíc od Mirandy Gray všem ženám, že k našim životům neodmyslitelně patří cykličnost. Cyklus nás podporuje v projevech vášně, nadšení a tvořivosti. Miranda přibližuje ženám západní mytologické moudrosti a učí nás s nimi pracovat. V knížce najdete různá cvičení a metody pro práci s cyklem.

 • Spiritual Messages for Women

  319,00 Kč

  Kniha, která nám pomáhá k návratu k Bohyni, která je v každém nitru ženy. Vknize jsou krátká poselství, pro každou fázi menstruačního cyklu. Kniha je psána v Aglickém jazyce.

 • Co dělá z chlapců muže - kniha

  369,00 Kč

  Kniha o duchovních a přechodových rituálech pro muže. 

 • Ženské rituály - kniha

  399,00 Kč

  Rituály pro ženy jako cesta osobní transformace.

 • Cyklická žena - kniha

  449,00 Kč

  Aneb, jak využívat svůj lunární cyklus, k dosažení úspěchu a naplňění. V knize Cyklická žena, předkládá Miranda Gray ženám cyklický měsíční plán, což je osmadvacetidenní průvodce vytvořený speciálně tak, aby si ženy začaly uvědomovat své optimální doby a s nimi spojené schopnosti a dokázaly je využívat k dosažení naplnění i úspěchů a cílů, po kterých v životě touží.