Caya® Gel - spermicid

Caya® Gel - spermicid

330,00 Kč

Gel Caya®je přírodní spermicid a snižuje pohyblivost spermií. Před pohlavním stykem naneste malé množství gelu na silikonovou membránu a na okrajový lem pesaru Caya. Hodnota pH gelu je kyselá a tak vytváří uvnitř pochvy nevhodné prostředí pro spermie. Zároveň má gel pozitivní vliv na vaginální prostředí. Zlepšená účinnost ve dvou aspektech.

Počet
skladem

Gel Caya je přírodní spermicid a snižuje pohyblivost spermií. Před pohlavním stykem naneste malé množství gelu na silikonovou membránu a na okrajový lem pesaru Caya. Hodnota pH gelu je kyselá a tak vytváří uvnitř pochvy nevhodné prostředí pro spermie. Zároveň má gel pozitivní vliv na vaginální prostředí. Zlepšená účinnost ve dvou aspektech.

Gel Caya je totožný s přípravkem Contragel® Green, který je na trhu od roku 2005. Ve studii, v které se porovnávaly různé gely a krémy používané spolu s pesarem, se zjistilo, že složení založené na kyseline mléčné je stejně bezpečné jako produkty obsahující nonoxynol-9, používaný v letech 1989. Caya Gel díky svému složení nezpůsobuje žádné vedlejší účinky. Součástí balení gelu Caya je také praktický aplikátor.

 

SLOŽENÍ GELU

MEDintim logo

kyselina mléčná

mléčnan sodný

celulóza

kyselina sorbová

voda

 

Gel Caya® doporučujeme používat společně s pesarem Caya nebo s pesarem FemCap. 

Parametry

objem
60 ml

Specifické reference

Mohlo by vás také zajímat

8 dalších produktů ve stejné kategorii: