CycleBeads®

CycleBeads®

290,00 Kč

CycleBeads v překladu Cyklické korálky jsou originální a vizuální nástroj, pro sledování menstruačního cyklu. Díky korálkům budete znát svůj cyklus a vědět, ve kterých dnech můžete otěhotnět a naopak také dny kdy otěhotnět nemůžete. 

Počet


CycleBeads fungují na základě Standard Days Method®?

CycleBeads® je jednoduchá metoda pro plánování rodičovství na základě Standard Days Method® - metoda standardních dní. Tuto metodu vyvinuli v Ústavu pro reprodukční zdraví při Georgetownské univerzitě v U.S.A. Našli efektivní, snadno použitelnou možnost přirozené antikoncepce. 

Standard Days Method® - Medota standardních dní - je metoda je založená na vědomosti o plodných a neplodných dnech. Jak jistě mnozí správně ví, ne v každý den můžete otěhotnět. Během celého cyklu jsou dny, kdy plodná jste a také dny kdy plodná nejste. CycleBeads® Vám pomohou sledovat právě tyto dny. Budete mít přehled o dnech kdy můžete otěhotnět a o dnech kdy je velmi nepravděpodobné, že byste mohla otěhotnět. 

U žen které mají cyklus dlouhý mezi 26 a 32 dny je jednoduché najít dny, kdy jsou plodné. Jednoduše si zaznamenáte počáteční den menstruace a pak už celý měsíc budete vědět, jestli je možné že otěhotníte nebo ne. Je to velmi jednoduché a účinné a praktické.  
 CycleBeads logo

CycleBeads®

Mají více než 95% účinnost.
Bez vedlejších účinků.
Snadno se používají.
Jsou levné.
Vzdělávají.
Dávají Vám kontrolu nad vaším cyklem.
 

Balení

Korálky CycleBeads
kalendářík do roku 2016
Sáček na korálky
Návod

*  *  *  *  *

 Více informací naleznete zde.

Specifické reference

8 dalších produktů ve stejné kategorii: