• Nové

Poselství pro ženskou duši - kniha

Poselství pro ženskou duši - kniha

239,00 Kč

Kniha, která nám pomáhá k návratu k Bohyni, která je v každém nitru ženy. V knize jsou krátká poselství, pro každou fázi menstruačního cyklu. Kniha je psána v Českém jazyce.

Počet


Postrádáte ve svém životě něco?

Možná jste si všimly, že je pro vás jako pro ženy občas obtížné zůstávat delší dobu ve spojení se svou duší, se svým vyšším Já, s Bohem, s Bohyní, s Vesmírem, s Božským ženstvím. (ať už tomu říkáte jakkoli) Během měsíce procházíme množstvím proměn, kterým občas nemusíme hned rozumět. Tato kniha pro Vás může být vysvětlením a možná i řešením! Kniha obsahuje desítky nádherných poselství pro každou fázi vašeho ženského cyklu. Číst je můžete postupně nebo vybírat náhodně podle toho, ve které fázi svého cyklu v danou chvíli budete.

O autorce

Miranda Gray žije v Anglii a působí jako kreativní ředitelka marketingové a webdesignérské společnosti Footmark Media. Zkoumání menstruačního cyklu a jeho vlivu na ženské vnímání, pocity, potřeby, kreativitu, sexualitu a spiritualitu se věnuje už více než dvacet let. Vede ženské skupiny a workshopy po celém světě. Její práce pomohla už desítkám tisíc žen, aby lépe porozuměly samy sobě, začaly prožívat svůj menstruační cyklus pozitivně, žily v souladu s ním a se svými měnícími se potřebami, a dosahovaly tak harmonie ve svém osobním i pracovním životě.

Autorka knih Rudý měsíc, Cyklická žena a Spiritual Messages for Women a iniciátorka celosvětového hnutí nazvaného „Požehnání ženského lůna“.

 

Specifické reference

16 dalších produktů ve stejné kategorii: