Rudý měsíc - kniha

Rudý měsíc - kniha

258,00 Kč

Jak pochopit a začít používat tvůrčí, sexuální a spirituální dary ženského menstruačního cyklu. Kniha Rudý měsíc od Mirandy Gray všem ženám, že k našim životům neodmyslitelně patří cykličnost. Cyklus nás podporuje v projevech vášně, nadšení a tvořivosti. Miranda přibližuje ženám západní mytologické moudrosti a učí nás s nimi pracovat. V knížce najdete různá cvičení a metody pro práci s cyklem.

Počet
Skladem

Na každém kontinentě a v různých náboženstvích se na menstruující ženu pohlíželo různými způsoby. Miranda nám přinesla souhrnný pohled našich předků, kde byl cyklus chápán jako zdroj emočních, tvůrčích, spirituálních a sexuálních energií. Cyklus je dar, který ženám každý měsíc zprostředkovává sílu k regeneraci, spojuje nás se zemí, dává nám sílu ovlivňovat okolní svět projevuje skrze nás hluboké moudrosti a také nás velice inspiruje. 

 

Rudý měsíc vám pomůže:

Přijmout svou cykličnost.
Propojit se s energií každé ze čtyř fází cyklu.
Radovat se z těchto energií a naučit se je používat v oblastech tvořivosti, sexuality a spirituality.
Přijmout mýty o cyklu a nechat se jimi inspirovat.
Vytvořit si rituály k přijímání emocí a k transformaci.
 

O autorce: 

Miranda Gray žije v Anglii a působí jako kreativní ředitelka marketingové a webdesignérské společnosti Footmark Media. Zkoumání menstruačního cyklu a jeho vlivu na ženské vnímání, pocity, potřeby, kreativitu, sexualitu a spiritualitu se věnuje už více než dvacet let. Vede ženské skupiny a workshopy po celém světě. Její práce pomohla už desítkám tisíc žen, aby lépe porozuměly samy sobě, začaly prožívat svůj menstruační cyklus pozitivně, žily v souladu s ním a se svými měnícími se potřebami, a dosahovaly tak harmonie ve svém osobním i pracovním životě.Autorka knih Cyklická žena a Spiritual Messages for Women a Rudý měsíc. Miranda je také iniciátorka celosvětového hnutí nazvaného „Požehnání ženského lůna“. 

Specifické reference

Ke stažení

Mrkni se na knížku zblízka...

Ukázka z knihy Rudý měsíc

Ke stažení (2.71M)

16 dalších produktů ve stejné kategorii: