Požehnání ne prokletí - kniha

Požehnání ne prokletí - kniha

208,00 Kč

Průvodce pro matky a jejich dospívající dcery. V knize Požehnání ne prokletí od Jane Bennettové najdou všechny maminky rady, jak předat své dceři nejen praktickou pomoc do začátku nové etapy života. Jak seznámit dospívající dívku s menstruačním cyklem, jak zvládat výkyvy nálad, jakou zvolit antikoncepci a mnoho dalšího, to vše v této nepostradatelné knížečce najdete. 

Počet
Skladem

V této knížce se můžete nechat inspirovat, jak co nejjednodušší cestou předat své dceři know-how o menstruaci a o celém cyklu. Najdete zde popis různých starých tradic, vědeckých poznatků a také velmi jednoduché a účinné cvičení pro úlevu od bolesti a pro hormonální rovnováhu.  

Kniha Vám pomůže: 

Vysvětlit dary menstruace.
Jak si poradit s bolestí.
Jakou zvolit formu antikoncepce.
Získat zdravý přístup k menstruaci.

 

O autorce: 

Jane Bennettová se původně zabývala sociální prací a studovala hypnoterapií. Dnes pracuje jako národní australská koordinátorka projektů, zaměřených na oblast přirozené plodnosti. Velmi se zajímá o to, aby se přístup k menstruaci jako k něčemu zahanbujícímu proměnil v pozitivní a posilující zkušenost. Chce, ženám pomoci naladit se na cykly přírody prostřednictvím menstruačního cyklu. Jane Bennettová je nejen dcerou, ale i matkou a s děvčaty a mladými ženami pracuje s velkým nadšením. Od roku 2000 vede workshopy nazvané Požehnání, ne prokletí, určené pro matky a dcery.

Specifické reference

Ke stažení

Mrkni se na knížku zblízka

Ukázka z knihy Požehnání ne prokletí

Ke stažení (1.07M)

16 dalších produktů ve stejné kategorii: