Látková vložka - pírka

Látková vložka - pírka

99,00 Kč

Krásné, ručně šité látkové vložky, které jsou vhodné na běžné nošení.

Počet
skladem

Krásné, ručně šité slipové vložky, které jsou vhodné na běžné nošení. 

Proč právě látkovou vložku?

Pratelné vložky jsou vhodné pro ženy, které nechtějí nebo nemohou používat klasické hygienické vložky. Tyto vložky jsou také skvělý doplněk při používání menstruačního kalíšku. Pokud kalíšek nechcete používat po celou dobu menstruace. Látkové vložky jsou dobré také v začátcích, při učení se s menstruačním kalíškem.  
Látková vložka slouží jako ochrana před možným protečením. Pratelné vložky, je vhodné je používat také v období šestinedělí.
 

Výhody látkových pratelných vložek:

Látkové vložky jsou vyrobeny z prodyšného materiálu. Neobsahují žádné pohlcovací gely a deodorační přísady a nejsou běleny chlórem. Při pravidelném vyměňování zamezují přemnožení bakterií, které způsobují záněty nebo mykózy. Látková vložka je také nejlepší volbou v období šestinedělí, kdy se s látkovou vložkou rány hojí rychleji a šetrněji.   

Látkové vložky jsou při používání příjemnější. Vrchní vrstva látkových vložek je z příjemného bambusového materiálu, který je hladký a savější než bavlna. 

Látkové vložky jsou pratelné a tak jsou levnější než klasické vložky. 

Použití - manipulace: 

Používání látkových vložek je jednoduché a velmi podobné jako používání klasických vložek. Mění se tak často jak je potřeba. Po použití ji namočíte do vody, properete ji spolu se žlučovým mýdlem nebo jiným přípravkem na skvrny a pak ji dáte vyprat do pračky. Látkové vložky pereme v pračce na 40°C nebo na 60°. 

Parametry

Barva
mix
materiál
PES
materiál
flece
šířka
18 cm
délka
20 cm

Specifické reference

16 dalších produktů ve stejné kategorii: