• -26,00 Kč

Premeno Duo - vaginální globule

Premeno Duo - vaginální globule

269,00 Kč Sleva 26,00 Kč
295,00 Kč

Vaginální globule Premeno Duo, pomáhají při suchosti poševní sliznice a zároveň snižují pH poševního prostředí. Globule německé firmy MEDintim jsou určeny pro ženy po porodu, při kojení nebo v období menopauzy. 

Počet


Vaginální globule Premeno Duo, pomáhají při suchosti poševní sliznice a zároveň snižují pH poševního prostředí. Globule německé firmy MEDintim jsou určeny pro ženy po porodu, při kojení nebo v období menopauzy, po chemoterapii, ozařování a nebo jen po pohlavním styku. 

Tyto globule obsahují kyselinu hyaluronovou a mléčnou. Můžete je používat jako přírodní lubrikaci bez hormonů. Odstraňují svědění, výtoky a nastavují správnou poševní mikroflóru. Napomáhají při bakteriálních infekcích, mykózách, kvasinkách a hojení ran v pochvě a urychlují jejich proces hojení. Zároveň také snižují riziko nakažení infekcemi.

Vaginální kuličky s kyselinou hyaluronovou a mléčnou.
Přírodní lubrikaci bez hormonů.
Odstraňují svědění, výtoky.
Pomáhají nastavit správnou mikroflóru.
Napomáhají při bakteriálních infekcích, mykózách, kvasinkách.
Napomáhají hojení ran v pochvě a urychlují jejich hojení.
Snižují riziko infekce.

Premeno duo

Použití

1x denně nebo 1x každý 3.den (dle nutnosti)

Složení

hyaluronát sodný, kyselina mléčná, mléčnan sodný, kyselina hyaluronová

Upozornění

Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na jednotlivé složky přípravku. Používání během těhotenství se nedoporučuje. Nepoužívejte prezervativy a pesary vyrobené z přírodního latexu zároveň s výrobkem Premeno duo. V ojedinělých případech se mohou vyskytnout mírné kožní reakce (pálení nebo svědění). Tyto reakce obvykle v krátkém čase ustoupí.

MEDintim

Specifické reference

16 dalších produktů ve stejné kategorii: