Cyklická žena - kniha

Cyklická žena - kniha

449,00 Kč

Aneb, jak využívat svůj lunární cyklus, k dosažení úspěchu a naplňění. V knize Cyklická žena, předkládá Miranda Gray ženám cyklický měsíční plán, což je osmadvacetidenní průvodce vytvořený speciálně tak, aby si ženy začaly uvědomovat své optimální doby a s nimi spojené schopnosti a dokázaly je využívat k dosažení naplnění i úspěchů a cílů, po kterých v životě touží.

Počet
Skladem

Ženy totiž fungují cyklicky, v rámci zhruba osmadvacetidenního cyklu, během nějž se jim střídají jejich energie, vlastnosti, schopnosti, nálady, emoce, chutě, způsob uvažování, sexuální touha nebo fyzická síla.

Kreativní fáze
Reflektivní fáze
Dynamická fáze
Expresivní fáze

 

Seznámíte se s cyklickým měsíčním plánem, vytvoříte si vlastní měsíční plán, dovíte se co by měli vědět i muži a mnoho dalšího.

O autorce

Miranda Gray žije v Anglii a působí jako kreativní ředitelka marketingové a webdesignérské společnosti Footmark Media. Zkoumání menstruačního cyklu a jeho vlivu na ženské vnímání, pocity, potřeby, kreativitu, sexualitu a spiritualitu se věnuje už více než dvacet let. Vede ženské skupiny a workshopy po celém světě. Její práce pomohla už desítkám tisíc žen, aby lépe porozuměly samy sobě, začaly prožívat svůj menstruační cyklus pozitivně, žily v souladu s ním a se svými měnícími se potřebami, a dosahovaly tak harmonie ve svém osobním i pracovním životě.

Autorka knih Rudý měsíc, Cyklická žena a Spiritual Messages for Women a iniciátorka celosvětového hnutí nazvaného „Požehnání ženského lůna“.

 Specifické reference

8 dalších produktů ve stejné kategorii: