Spiritual Messages for Women

Spiritual Messages for Women

319,00 Kč

Kniha, která nám pomáhá k návratu k Bohyni, která je v každém nitru ženy. Vknize jsou krátká poselství, pro každou fázi menstruačního cyklu. Kniha je psána v Aglickém jazyce.

Počet


Are you missing something from your life?

Does your heart cry out for a daily spiritual relationship with the Divine, but it just seems so difficult to hold on to? What if you knew how to connect to the Divine – to dance with Her through the month and to feel Her loving presence and guidance every day? What if there was a secret female-only spiritual path that could answer our heartfelt cry?

O autorce

Miranda Gray žije v Anglii a působí jako kreativní ředitelka marketingové a webdesignérské společnosti Footmark Media. Zkoumání menstruačního cyklu a jeho vlivu na ženské vnímání, pocity, potřeby, kreativitu, sexualitu a spiritualitu se věnuje už více než dvacet let. Vede ženské skupiny a workshopy po celém světě. Její práce pomohla už desítkám tisíc žen, aby lépe porozuměly samy sobě, začaly prožívat svůj menstruační cyklus pozitivně, žily v souladu s ním a se svými měnícími se potřebami, a dosahovaly tak harmonie ve svém osobním i pracovním životě.

Autorka knih Rudý měsíc, Cyklická žena a Spiritual Messages for Women a iniciátorka celosvětového hnutí nazvaného „Požehnání ženského lůna“.

 

Specifické reference

8 dalších produktů ve stejné kategorii: