Cyklická žena - magnet

Cyklická žena - magnet

129,00 Kč

Magnetka, která vám pomůže pochopit celý měsíční cyklus. Jednoduše jej otáčejte duhovým kolečkem tak, aby jste věděli v jaké fázi cyklu jste nebo v jaké fázi je vaše žena, manželka, maminka. Magnet je tenký a skvěle se hodí na ledničku. 

Počet


Uvědomujte si fáze cyklu, to, co vaše tělo a mysl právě teď potřebují. Využijte nejproduktivnější období v měsíci na věci, které potřebujete dotáhnout do konce. Plánujte a naučte se poslouchat své tělo, když chce odpočívat. Magnetek je skvělý do domácnosti a pomůže vám informovat rodinu o fázi, ve které se právě nacházíte. 

Jak magnet používat?

Magnetku umístěte na ledničku a otáčíte jí podle toho, v jaké fázi se právě nacházíte. Vašemu okolí bude nápovědou, proč se dnes chováte tak jak se chováte. 

Menstruační fáze - odpočinek a klid - jste unavená a máte pocit, že nejlepší co můžete udělat, je lehnout si, přítel se chce jít bavit a vy ho ráda necháte jít samotného
Předovulační fáze - zaměřujete se na úkoly a na sebe, nikoli na druhé, vše děláte rychle a máte chuť na sex
Ovulační fáze - pečovatelka - dnes pečete dobroty pro celou rodinu
Premenstruační fáze - vidíte věci jinak - jste nejspíš kritická ke všem a ke všemu okolo, máte schopnost vidět co je špatně


Specifické reference

Mohlo by vás také zajímat

8 dalších produktů ve stejné kategorii: