Látková vložka Gaia Pads - fialová

Látková vložka Gaia Pads - fialová

79,00 Kč

Krásné, ručně šité slipové vložky od českého výrobce Tierra Verde. Látkové, slipové vložky jsou vhodné na běžné nošení během slabších dnů menstruace a také jako doplněk k menstruačnímu kalíšku. 

Počet
Skladem

Krásné, ručně šité slipové vložky od Českého výrobce Tierra Verde. Látkové, slipové vložky jsou vhodné na běžné nošení a také jako doplněk k menstruačnímu kalíšku. 

PROČ PRÁVĚ SLIPOVOU VLOŽKU?

Pratelné vložky jsou vhodné pro ženy, které nechtějí nebo nemohou používat klasické hygienické vložky. Tyto vložky jsou také skvělý doplněk při používání menstruačního kalíšku. Pokud kalíšek nechcete používat po celou dobu menstruace. Látkové vložky jsou dobré také v začátcích, při učení se s menstruačním kalíškem.  
Slipová vložka Gaia Pad slouží jako ochrana před možným protečním. (povolené svaly mohou být výsledkem sedavého zaměstnání, mohou být také volnější po porodu)
Tyto pratelné vložky, je vhodné je používat v období šestinedělí
 

VÝHODY LÁTKOVÝCH PRATELNÝCH VLOŽEK:

Látkové vložky jsou vyrobeny ze zdravějšího materiálu. Neobsahují žádné pohlcovací gely a deodorační přísady, nejsou běleny chlórem a jsou prodyšné. Při pravidelném vyměňování zamezují přemnožení bakterií, které způsobují záněty nebo mykózy. Látková vložka je také nejlepší volbou v období šestinedělí, kdy se s látkovou vložkou rány lépe hojí a dýchají.  

Látkové vložky jsou příjemnější při používání. Vrchní vrstva látkových vložek je z příjemného bambusového materiálu, který je na nošení velmi příjemný. Vložky jsou prodyšné a tak se netvoří nepříjemné pachy. 

Látkové vložky jsou pratelné a tak jsou levnější než klasické vložky. 

POUŽITÍ - MANIPULACE: 

Používání látkových vložek je jednoduché a velmi podobné jako používání klasických vložek. Mění se tak často jak je potřeba. Po použití ji namočíte do vody, properete ji spolu se žlučovým mýdlem a pak ji dáte vyprat do pračky. Látkové vložky pereme v pračce na 40°C nebo na 60°. 

Parametry

Barva
fialová
materiál
bambus
materiál
bavlna
šířka
14 cm
délka
18 cm

Specifické reference

16 dalších produktů ve stejné kategorii: