Menstruační kalíšek MoonCup - velikost A

Menstruační kalíšek MoonCup - velikost A

590,00 Kč

Menstruační kalíšek MoonCup velikost A (after) je vhodný pro ženy po porodu vaginální cestou a nebo pro ženy, které mají více než 30 let. 

Počet


Menstruační kalíšek Mooncup je vyroben v Británii. Firma Mooncup Ltd. kalíšky vyrábí od roku 2002. Je to jeden z prvních kalíšků, který se vůbec objevil na trhu. Vyroben je kvalitního lékařského silikonu. Jeho výroba a samozřejmě i kalíšek jako takový je ekologický a firma Mooncup, tak získala řadu významných ocenění a certifikátů kvality. 


Kalíšek Mooncup je na spodní části z vnější strany tvarovaný tak, aby se lépe vyjímal. Spodní část kalíšku má dokola jemné kroužky, které umožňují snažší uchopení kalíšku. Oproti některým kalíškům má kalíšek Mooncup silnější horní okraj. Díky němu kalíšek lépe drží tvar jak při vyjímání, tak také pomáhá při zavádění a snadněji se rozvine. Na straně kalíšku jsou objemové rysky, které měří obsah. 

Stopka kalíšku je dutá, je pokryta vroubky a jednoduše se zkracuje nůžkami. 

Během používání menstruačního kalíšku, můžete sportovat, dokonce i plavat.  Mooncup A (after) doporučujeme ženám, které již porodily přirozenou cestou a také ženám po třicítce. 
 

Velikost A

průměr: 46 mm
délka: 73 mm
stopka: 23 mm
obsah: 30 ml

BestBuy   Vegan society   Women i ethical business    Vegetarian society   Enterprising womenFDA

Parametry

Barva
čirá
materiál
lékařský silikon
tuhost materiálu
pevný
průměr
46 mm
výška
73 mm
délka stopky
23 mm
typ stopky
tyčinka
objem
střední

Specifické reference

16 dalších produktů ve stejné kategorii: