Seznam produktů dodavatele MEDintim Kessel GmbH

Existuje 6 produktů.

Zobrazení 1-6 z 6 položek
 • Caya - pesar

  1 290,00 Kč

  Pesar Caya je nová a bezpečná metoda antikoncepce. Byla vyvinuta spolu s uživatelkami v rámci intenzívneho výzkumu v USA. Pesar Caya sa vkladá do vagíny stejně jako tampon. Poté se umístí přímo před ústí krčku dělohy, aby zabránil spermiím proniknout do nitra dělohy. Jednoduché a bezpečné používání bylo předmetem studií v rozsáhlých testech.

 • DivaWash - čistící a...

  235,00 Kč

  DivaWash je víceučelový gel. Můžete jej použít jak k osobní hygieně, tak k čištění kalíšku nebo pratelných látkových vložek. Speciálně navržený gel pro účinné čištění a zároveň je díky svému složení ekologický. 

 • Klick přírodní lubrikační...

  295,00 Kč

  Kvalitní lubrikační gel Švédské značky RFSU s pečlivě vybranými složkami pro dlouhotrvající kluzký efekt. Gel bez přidaných barviv, aromat a parfémů, který krásně voní.  

 • Menstruační kalíšek DivaCup 1.

  750,00 Kč

  DivaCup je kalíšek vyrobený v Kanadě. Velikost 1. je určená ženám do 30-ti let, které ještě nerodily. Tento kalíšek patří mezi špičku mezi kalíšky. 

 • Menstruační kalíšek DivaCup 2.

  750,00 Kč

  DivaCup je kalíšek vyrobený v Kanadě. Velikost 2. je určená ženám nad 30 let nebo, které už za sebou mají porod. Tento kalíšek patří mezi špičku mezi kalíšky. 

 • NatraTone - posílení...

  1 650,00 Kč

  NatraTone je přirozená cesta ke zdravému pánevnímu dnu. Posilte jednoduše své svaly pánevního dna s pomůckou NatraTone. Je to zábava a funguje to!