Veselé bambusové ponožky Dedoles Orchidej hmyzovník (D-U-SC-RS-C-B-1553) S
Nabídka končí za:
- dní
- hodin
- minut
- vteřin
| Dostupnost | Skladem ![]() |
|---|---|
| Hodnocení | ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Kategorie | Oblečení a móda Pánské oblečení Pánské ponožky |
| Výrobce | Dedoles |
| Prodává | maluna.cz |
| EAN | 8585052092309 |
| Doporučujeme | Pánské ponožky Dedoles |
Cenová kategorie:
Expresní doprava po ČR 


Ověřený internetový obchod
Jednoduchá reklamace
Stovky produktů z kategorie pánské ponožky
Bezpečná platba 
Ověřený prodejce s pozitivním hodnocením od zákazníků.
maluna.cz je oblíbený prodejce produktů z kategorie pánské ponožky.
Mají stovky produktů z kategorie pánské ponožky.
Zboží skladem a nebo rychlým termínem naskladnění.
Doprava zdarma
Na vybrané produkty máte dopravu zdarma
Vrácení do 14 dní
Většinu produktů můžete vrátit bez udaní důvodu
Zákaznická podpora
Napište nám na [email protected] a poradíme vám s výběrem
Možnost platby kartou
Produkty můžete zaplatit kartou nebo na dobírku
Informace o produktu Veselé bambusové ponožky Dedoles Orchidej hmyzovník (D-U-SC-RS-C-B-1553) S
Následující e-shopy prodávají Veselé bambusové ponožky Dedoles Orchidej hmyzovník (D-U-SC-RS-C-B-1553) S a díky našemu webu můžete zjistit kde můžete tento produkt koupit nejlevněji.
Veselé bambusové ponožky Dedoles Orchidej hmyzovník (D-U-SC-RS-C-B-1553) S můžete zakoupit v následujících ověřených obchodech:
|
|
Pánské ponožky
Veselé bambusové ponožky Dedoles Orchidej hmyzovník (D-U-SC-RS-C-B-1553) S |
149 Kč |
Popis produktu
Rozzař svůj den s veselými bambusovými ponožkami Dedoles Vstup do nového dne tou správnou nohou ve veselých bambusových ponožkách Dedoles! Díky originálnímu a hravému designu a výrazným barvám budeš mít dobrou náladu hned od rána. Ať už tě čeká běžný pracovní den, výlet s přáteli nebo domácí pohoda, s těmito ponožkami se rozhodně neztratíš. Maximální pohodlí pro každý den Hlavní složkou ponožek je bambusová viskóza, která se pyšní skvělými funkčními vlastnostmi – je antibakteriální, hypoalergenní a výborně odvádí vlhkost. Umělá vlákna přidávají odolnost, výdrž a také pružnost, díky které se ponožky perfektně přizpůsobí tvaru nohy. Výsledkem je maximálně pohodlný kousek, který ti padne jako ulitý. Výrazný design, který si zamiluješ Dedoles je známý svým jedinečným přístupem k designu a tyto ponožky nejsou výjimkou. Veselé, hravé a barevně výrazné – tyto ponožky rozhodně nezůstanou bez povšimnutí. Ideální volba pro každého, kdo má smysl pro humor a nebojí se být sám sebou. Ponožky mají klasický vysoký střih, který se hodí do tenisek i vyšší obuvi. Poskytují dostatečné zakrytí a chrání kotník, takže jsou skvělé nejen pro každodenní nošení, ale i pro chladnější dny. Díky pružnému lemu dobře drží a nesklouzávají. Proč bys měl bambusové ponožky Dedoles vyzkoušet Ekologický a funkční bambusový materiál: Prodyšný, antibakteriální a šetrný k pokožce. Hravý a originální design: Perfektní způsob, jak vyjádřit svou osobnost. Pohodlný vysoký střih: Ideální pro každodenní nošení i chladnější dny. Spodní prádlo Dedoles ti zvedne náladu Oblíbená slovenská značka Dedoles nadchla své příznivce originálními vzory a zářivými barvami, které rozsvítí nejen populární ponožky, ale také pánské boxerky nebo dámské podprsenky. Kromě jedinečného designu se můžeš těšit také na příjemné materiály a kvalitní zpracování, které vydrží. Jak se starat o bambusové ponožky Dedoles Aby ti tvoje oblíbené ponožky dlouho vydržely jako nové, doporučujeme držet se následujících pokynů k údržbě. Praní: Ponožky per naruby při teplotě do 40 °C. Používej jemné prací prostředky bez bělidel, které zachovají barvy i jemnost bambusového vlákna. Sušení: Nepoužívej sušičku. Sušení na vysoké teploty může poškodit bambusová vlákna a zkrátit životnost ponožek. Suš je volně na vzduchu, ideálně ve stínu. Žehlení: Nežehli – materiál to nepotřebuje a vysoké teploty by mohly poškodit vláknitou strukturu ponožek. Tip: Tvoje oblíbené spodní prádlo si zaslouží jemné zacházení. A protože chceme, aby ti dlouho vydrželo, nabízíme také spoustu doplňků pro praní, které se postarají o perfektní čistotu i ochranu materiálu.
Produkt Veselé bambusové ponožky Dedoles Orchidej hmyzovník (D-U-SC-RS-C-B-1553) S z kategorie pánské ponožky si můžete zakoupit v internetovém obchodě maluna.cz za cenu 149 Kč.
Informace o Veselé bambusové ponožky Dedoles Orchidej hmyzovník (D-U-SC-RS-C-B-1553) S
| Dostupnost |
Skladem |
|---|---|
| Hodnocení |
|
| Kategorie | |
| Výrobce | |
| Obchod | |
| Cena |
149 Kč |
| EAN | |
| Velikost |
35-38 |
| SIZE_INT |
S |
| Typ |
vysoké |
| Typ |
pánské ponožky |
| Typ |
unisex ponožky |
Často kladené otázky k Veselé bambusové ponožky Dedoles Orchidej hmyzovník (D-U-SC-RS-C-B-1553) S
Jaká je cena Veselé bambusové ponožky Dedoles Orchidej hmyzovník (D-U-SC-RS-C-B-1553) S?
Produkt Veselé bambusové ponožky Dedoles Orchidej hmyzovník (D-U-SC-RS-C-B-1553) S můžete koupit již od 149Kč v eshopu maluna.cz.
Kde můžete koupit Veselé bambusové ponožky Dedoles Orchidej hmyzovník (D-U-SC-RS-C-B-1553) S?
Tento produkt Veselé bambusové ponožky Dedoles Orchidej hmyzovník (D-U-SC-RS-C-B-1553) S si můžete zakoupit například i v maluna.cz e-shope.
Je Veselé bambusové ponožky Dedoles Orchidej hmyzovník (D-U-SC-RS-C-B-1553) S skladem?
Ano momentálně je produkt Veselé bambusové ponožky Dedoles Orchidej hmyzovník (D-U-SC-RS-C-B-1553) S skladem. Dostupný ho má i maluna.cz.
Jaký má Veselé bambusové ponožky Dedoles Orchidej hmyzovník (D-U-SC-RS-C-B-1553) S EAN kód?
EAN kód pro Veselé bambusové ponožky Dedoles Orchidej hmyzovník (D-U-SC-RS-C-B-1553) S je: 8585052092309
Hledáte další výrobky od značky dedoles?
Od značky dedoles máme na našem webu i další produkty. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od dedoles.
Veselé bambusové ponožky Dedoles Orchidej hmyzovník (D-U-SC-RS-C-B-1553) S
- Dedoles
-
Veselé bambusové ponožky Dedoles Orchidej hmyzovník (D-U-SC-RS-C-B-1553) S
Rozzař svůj den s veselými bambusovými ponožkami Dedoles Vstup do nového dne tou správnou nohou ve veselých bambusových ponožkách Dedoles! Díky originálnímu a hravému designu a výrazným barvám budeš mít dobrou náladu hned od rána. Ať už tě čeká běžný pracovní den, výlet s přáteli nebo domácí pohoda, s těmito ponožkami se rozhodně neztratíš. Maximální pohodlí pro každý den Hlavní složkou ponožek je bambusová viskóza, která se pyšní skvělými funkčními vlastnostmi – je antibakteriální, hypoalergenní a výborně odvádí vlhkost. Umělá vlákna přidávají odolnost, výdrž a také pružnost, díky které se ponožky perfektně přizpůsobí tvaru nohy. Výsledkem je maximálně pohodlný kousek, který ti padne jako ulitý. Výrazný design, který si zamiluješ Dedoles je známý svým jedinečným přístupem k designu a tyto ponožky nejsou výjimkou. Veselé, hravé a barevně výrazné – tyto ponožky rozhodně nezůstanou...
Prodává
maluna.cz
Stav
Skladem
Podobné produkty
Hledáte další produkty z kategorie pánské ponožky? Podívejte se na náš seznam doporučených produktů.
Nejnovější články
Jak se starat o menstruační kalíšek: praktický průvodce čistotou, skladováním a delší životností
Publikováno: 11.05.2026TOP obchody s menstruačními kalíšky
Nevíte, kde koupit menstruační kalíšek? Podívejte se na následující seznam obchodů, které ve své nabídce mají menstruační kalíšky.
Doporučujeme
Rádi bychom Vám doporučili prohlédnutí následujících kategorií na našem webu.




